O nas

Kim jesteśmy?

GreenPort jest polską, szybko rozwijającą się firmą, której misją jest kompleksowe  wspieranie społeczeństwa w drodze do zdrowia za pomocą naturalnych produktów i terapii oraz odbudowa relacji, jaką dawniej człowiek miał z naturą.

Klienci firmy GreenPort, dzięki kompleksowej pomocy specjalistów w zakresie odżywiania, masażu i odpowiedniej suplementacji, mają unikalną szansę przejęcia kontroli nad własnym zdrowiem i spełnienia marzeń o pięknym ciele.

Pragniemy by poprzez zachowanie równowagi z przyrodą, łącząc właściwe odżywianie, odpoczynek, aktywność fizyczną, oddychanie oraz nawadnianie organizmu zregenerować, odbudować i poprawić zdrowie naszych klientów.

Nasza historia

Obecnie z sukcesem prowadzimy

  • hurtownię naturalnych suplementów diety, kosmetyków naturalnych oraz ziół  z ofertą 6 tys. produktów
  • sklep internetowy greenportmarket oraz www.greenport24.pl
  • Centra GreenPort Natura i Zdrowie – połączenie sklepów z naturalnymi suplementami, kosmetykami oraz preparatami ziołowymi  z  gabinetem specjalisty (dietetyk, masażysta, zielarz, naturopata)

Policzyliśmy

GreenPort w liczbach

Naturalnych suplementów, kosmetyków i preparatów ziołowych

Punktów partnerskich w tym własne Centra

Klientów obsługiwanych rocznie

Czasopismo

NATURA & ZDROWIE

Jesteśmy również wydawcą czasopisma Green Port NATURA & ZDROWIE, które jest dystrybuowane w nakładzie 30 tysięcy jest w sklepach ekologicznych i zielarsko-medycznych oraz sieci kolportażu Ruch-u w całym kraju. Co miesiąc drukujemy także gazetki promocyjne dystrybuowane w  sieci naszych punktów partnerskich.

Promocje

GAZETKI PROMOCYJNE

Co miesiąc drukujemy także gazetki promocyjne dystrybuowane w sieci naszych punktów partnerskich.